Absolutely Fabulous Fashion Fair

Ladies, today we officially tell you about the new edition of Absolutely Fabulous Fashion Fair and because the fair takes place in Bucharest, Romania, we will tell you more about it in Romanian. Sambata si Duminica, 29 si 30 Noiembrie, va asteptam la editia de Craciun, care va avea loc la Gargantua Anniversaire, Str. Gradina Icoanei, Nr. 2, intre orele 11:00 - 19:00. Citeste mai departe si participa la concursul nostru!

Absolutely Fabulous Fashion Fair te asteapta cu surprize si cadouri si cel mai important, cu o selectie de tineri designeri romani, expozanti de piese vintage si creatori de bijuterii si accesorii.

Fara indoiala vei gasi cadouri pentru cei dragi, dar bineinteles si pentru tine! Pana la urma tu esti cea mai importanta.

Va vom intampina cu multe cadouri de la Avon Cosmetics, in timp ce fotograful Eduard Mariut va fotografia cele mai inspirate tinute, care vor fi si publicate saptamana viitoare pe www.fabulousmuses.net .
 
 Si asa cum va spuneam, avem si un CONCURS. Poti castiga o fusta semnata Nicole Enea daca...

1. Dai attend la Absolutely Fabulous Fair AICI
2. Dai share la Event pe pagina ta de Facebook
3. Ne lasi un comentariu cu numele, adresa de mail si contul tau de Facebook (link)

Castigatorul va fi ales Duminica, 30 Noiembrie.

Love,
D&A

CASTIGATOAREA ESTE ALEXANDRA POPESCU!
alexuca.z@gmail.com

20.11.14

61 comments:

Desirèe D'Aloia said...

beautiful pics and post!!

http://www.thefashionprincess.it

Anonymous said...

Gagu Cristina, kriket_now@yahoo.com

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001177722330

Alexandra Grozea said...

Alexandra Grozea
alexandragrozea@ymail.com
https://www.facebook.com/grozeaalexa

Anonymous said...

Laurentiu Vasile
lvassurance@gmail.com
https://www.facebook.com/laurentiu.vasile.16

Laurentiu Vasile said...

Laurentiu Vasile
lvassurance@gmail.com
https://www.facebook.com/laurentiu.vasile.16

Ela said...

Ela Murariu-Constantinescu
gzk06e@yahoo.com
https://www.facebook.com/ela.murariuconstantinescu

Magda Parvu said...

Magda Parvu
magdaparvu@ymail.com
https://www.facebook.com/magda.parvu

Macrina Bleotu said...

https://www.facebook.com/bleotu.macrina
Bleotu Macrina
email:macrina.bleotu@yahoo.co.uk

Anonymous said...

Alexandra Bena
alexandra_bena@yahoo.com
https://www.facebook.com/alexandra.bnb

Camelia Oanea said...

Camelia Oanea
cameliaoaneaa@gmail.com
https://www.facebook.com/kmy.kmitza

Anonymous said...

Bianca Nicolae
unikabia@yahoo.com
https://www.facebook.com/bianca.nicolae.9

Alexandra Popescu said...

Alexandra Popescu

alexuca.z@gmail.com

https://www.facebook.com/alexuca.z

Anonymous said...

Ania Claudia Busila
ania.claudiab@gmail.com
https://www.facebook.com/ania.claudia

Grigoras Crina said...

Grigoras Crina-Ionela
crina_grigoras92@yahoo.com
https://www.facebook.com/crina.grigoras

Maria said...

Maria Ioan
mariaioan89@gmail.com
https://www.facebook.com/maria.bubu1

Andreea Abel said...

Andreea Abel
MAIL: andreea.abel@yahoo.com
FB ID: andreea.dede.98
https://www.facebook.com/andreea.dede.98

Anonymous said...

Ioana Ruxandra Coman
ruxi_90210@yahoo.com
https://www.facebook.com/ruxandra.coman

Ana Popescu said...

Ana Popescu, ana.popescu.piticariu@gmail.com
https://www.facebook.com/ana.popescu.969

Adina FromMegwithLove said...

Uau, e superba fustita!
Multumesc de invitatie, o sa vin cu mare drag!
Am dat sfoara in tara despre participarea mea aici :)
https://www.facebook.com/AdinaMeg/posts/10203146035400799?pnref=story
Adina Meg, FromMegwithLove(@)gmail.com

Ne vedem acolo!

Gabriela said...

Gabriela Vornicu
gabrielavornicu@yahoo.com
https://www.facebook.com/gabriela.vornicu.5

Andreea Baba said...

Baba Oana Andreea
oana.baba@gmail.com
https://www.facebook.com/oana.andreeaaaa

Carmen said...

Misto pozele si promovarea! La cat mai multi vizitatori!

Carmen Marinescu
carmenbogdan@gmail.com
FB: https://www.facebook.com/carmen.marinescu.501

Elena Sandor said...

Superbe fotografii, fetelor, ca de fiecare data! Elena Sandor contact@eileen-cuisine.com

https://www.facebook.com/eileen08

Anonymous said...

Bianca DAVID
bianca_david@ymail.com
https://www.facebook.com/bffmylove

BFFMyLove Bia said...

Bianca DAVID
bianca_david@ymail.com
https://www.facebook.com/bffmylove

florentina frumusanu said...

florentina frumusanu

florentina.frumusanu@gmail.com

https://www.facebook.com/florentina.frumusanu

Anonymous said...

DUMITRESCU CARMEN
carmen_dumitrescu@ymail.com
https://www.facebook.com/carmen.dumitrescu88

Andreea said...

Andreea Raiciu
andreea_raiciu@yahoo.com
https://www.facebook.com/andreea.andreear.5

justanotheratempt said...

Corina Mirea

corinamirea.mirea@gmail.com

https://www.facebook.com/corina.mirea.5

meow xxy said...

Dumitras Elena, elenadumitras88@yahoo.com https://m.facebook.com/Lt.rawr?ref=bookmark

theredorchid said...

AMIRA DAOUD

contact.amira@yahoo.com

https://www.facebook.com/contact.amira

Anonymous said...

Trusca Raluca
d_ralucaa@yahoo.com
https://www.facebook.com/ralucaandreea.trusca

Ruxandra Morosan said...

Can't wait!

Ruxandra Morosan

morosan.ruxandra@yahoo.com

https://www.facebook.com/ruxandra.morosan.1

Anonymous said...

Rusu Olivera
barbuli_olivera@yahoo.com
https://www.facebook.com/olivera.barbuli

Anonymous said...

https://www.facebook.com/cami.raijin
cami_spinu@yahoo.com
Va admir si va urmaresc fiecare postare si ma numar printre persoane care v au intalnit de 2 ori chiar, la aeroport ce e drept, poate ne intalnim si la event :)

Onix G said...

https://www.facebook.com/onutza.grigore
onutza_grigore@yahoo.com

Onix G said...

https://www.facebook.com/onutza.grigore
onutza_grigore@yahoo.com

Anonymous said...

Muresan Sinziana-
suzyannna@yahoo.co.nz
https://www.facebook.com/suzzy.lepadatu

Anonymous said...

Ami Grigorescu/ amyg2303@yahoo.com
https://www.facebook.com/amy.prafdestele

adelina albu said...

Albu Adelina Elena

albu.adelina.elena@gmail.com
https://www.facebook.com/adelina.pisicut

Anonymous said...

Albu Adelina Elena

albu.adelina.elena@gmail.com
https://www.facebook.com/adelina.pisicut

Anonymous said...

so cute
Alexandra Dinca
alexandramdinca@yahoo.com
https://www.facebook.com/alexandra.dinca.77

Cristina Dumitrescu said...

cristina26dumitrescu@gmail.com
https://www.facebook.com/cristina.dumitrescu.5264@facebook.com

Anamaria said...

Anamaria Hang
mail:
anamariahang@yahoo.com
fb:
https://www.facebook.com/anamariahang

Anonymous said...

Catalina Rapiteanu
catalina.rapiteanu@yahoo.com
https://www.facebook.com/catalina.rapiteanu

Mia said...

A FAB initiative! :D

Ana Maria Kobori
ana.kobori@gmail.com

https://www.facebook.com/mia.kobori

Anonymous said...

Tanase Nicoleta
dobrinnicoleta49@yahoo.com
https://www.facebook.com/tanase.nicoleta.127

Elena said...

Elena Caratas
Carataselena@gmail.com
Https://www.facebook.com/elena.caratas

Anonymous said...

Stephanie Green
stephanie111green@yahoo.com
https://www.facebook.com/Stephanie111Green

Ella Ghioc said...

Ella Ghioc
t_ella2002@yahoo.com
https://www.facebook.com/ella.ghioc

<3

Ella Ghioc said...

Ella Ghioc
t_ella2002@yahoo.com
https://www.facebook.com/ella.ghioc

Anonymous said...

Costea Adriana
costea_adriana2013@yahoo.com
https://www.facebook.com/AdrianaBSK
You girls are my absolutely fabulous inspiration!!!

Anonymous said...

Colin Olga

colin_olga@yahoo.com

https://www.facebook.com/colin.olga

Olya said...

Colin Olga

colin_olga@yahoo.com

https://www.facebook.com/colin.olga

gugu said...

Maria S.

rain.smell at yahoo.com

https://www.facebookcom/raindotsmell

Ralu Pa said...

Raluca Panga
Ralupa23@gmail.com
www.facebook.com/ralu.pa.5
I absolutely love you girls!

Anonymous said...

Clara Pitur
clara_pitur@yahoo.com
https://www.facebook.com/clara.pitur

Anonymous said...

Alexandra Andrei
alexamaria.andrei@yahoo.com
https://www.facebook.com/alexamaria.andrei

Camelia Andrasescu said...

Buna, superba fusta, multumim!

Andrasescu Scrieciu Adriana Camelia
Email : andrasescu.camelia@gmail.com
https://www.facebook.com/andrasescu.camelia

Federova said...

Vai ce fustita, superba creatia!
Sunt Chicu Ionela iar emailul meu este ifederova@gmail.com
Contul de facebook: https://www.facebook.com/federova19

Pe maine!

Anonymous said...

Am trecut gresit contul de fb, corect este ghioc.ella

ShareThis